Pobočky a servisné strediská

Naša sieť 25 pobočiek a regionálnych stredísk efektívne pokrýva celé územie Slovenskej republiky a je zárukou, že sme všade tam, kde nás potrebujete.

Vyberte si kontaktné stredisko

Mesto adresa tel. číslo e-mail
Bratislava - centrála Senecká cesta 1
Ivanka pri Dunaji
Google mapa
02 - 16 877 bratislava@sps-sro.sk,
Banská Bystrica Medený Hámor 19
Google mapa
048 - 16 877 banska.bystrica@sps-sro.sk
Bardejov Duklianska 14
Google mapa
054 - 16 877 bardejov@sps-sro.sk
Dunajská Streda Malé Dvorníky
priemyselný park
Google mapa
031 - 16 877 dunajska.streda@sps-sro.sk
Humenné Suchý jarok 1299
Google mapa
057 - 16 877 humenne@sps-sro.sk
Komárno Bratislavská
cesta 1803
Google mapa
035 - 16 877 komarno@sps-sro.sk
Košice Budimír 368
Google mapa
055 - 16 877 kosice@sps-sro.sk
Levice Nixbrod 28
Google mapa
036 - 16 877 levice@sps-sro.sk
Liptovský Mikuláš Pod Stráňami 2289
Google mapa
044 - 16 877 liptovsky.mikulas@sps-sro.sk
Lučenec Zvolenská 51
Google mapa
047 - 16 877 lucenec@sps-sro.sk
Martin B. S. Timravy 31
Google mapa
043 - 16 877 martin@sps-sro.sk
Michalovce Priemyselná 14
Google mapa
056 - 16 877 michalovce@sps-sro.sk
Nitra Dlhá 91
Google mapa
037 - 16 877 nitra@sps-sro.sk
Poprad Partizánska 88
Google mapa
052 - 16 877 poprad@sps-sro.sk
Prievidza Cíglianska cesta 20
Google mapa
046 - 16 877 prievidza@sps-sro.sk
Rožňava Strelnica 16
Google mapa
058 - 16 877 roznava@sps-sro.sk
Ružomberok Sládkovičova 108
Google mapa
044 - 43 32 346 ruzomberok@sps-sro.sk
Senica Dlhá 249/A
Google mapa
034 - 16 877 senica@sps-sro.sk
Spišská Nová Ves Radlinského 17
Google mapa
053 - 16 877 sp.nova.ves@sps-sro.sk
Stará Ľubovňa Popradská 22
Google mapa
052 - 43 26 374 stara.lubovna@sps-sro.sk
Svidník Bardejovska 810/44
Google mapa
054 - 75 23 785 svidnik@sps-sro.sk
Trebišov Košická 1
Google mapa
056 - 67 25 206 trebisov@sps-sro.sk
Trenčín Bratislavská 1804
Google mapa
032 - 16 877 trencin@sps-sro.sk
Trnava Nová 3D
Google mapa
033 - 16 877 trnava@sps-sro.sk
Žilina Strečno, ulica SNP č.809
priemyselný park
Google mapa
041 - 16 877 zilina@sps-sro.sk


Máte otázky? Kontaktovať nás môžete aj cez webový formulár.


Novinky

22. 9. 2016

Obmedzenia pri doručovaní a vyzdvihovaní zásielok v Skalici

Vážený zákazník, V dňoch 23. 9. 2016 (v piatok), 24. 9. 2016 (v sobotu) a 25. 9...

Kontaktné strediská

 Naša sieť 25 pobočiek a regionálnych stredísk efektívne pokrýva celé územie Slovenskej republiky a je zárukou, že sme všade tam, kde nás potrebujete.

Vyberte si kontaktné stredisko