Ako funguje balíkovo?

Objednáte si tovar na internete
Objednáte si tovar na internete
Slovak Parcel Service vám ho doručí do balíkova
Slovak Parcel Service vám ho doručí do balíkova
Príde vám SMS o doručení do balíkova
Príde vám SMS o doručení do balíkova
Preberiete si zásielku
Preberiete si zásielku
 

balikovo-vodotlac

Výber prevádzky balíkovo

Po vytvorení objednávky v e-shope si príjemca zvolí možnosť doručenia zásielky do balíkova. Na mape odberných miest si vyberie príslušnú prevádzku, ktorá mu vyhovuje polohou.

Následne E-shop – obchodník odovzdá zásielku kuriérovi Slovak Parcel Service. Zásielku vždy doručujeme nasledujúci pracovný deň na vašu adresu.

Zásielky určené na vyzdvihnutie vo vašej prevádzke vám privezie priamo do prevádzky náš kuriér.

Informácie pre príjemcu

Po odovzdaní zásielky kuriérovi dostane príjemca zásielky SMS a email s informáciu o uložení zásielky vo vybranej prevádzke. SMS alebo email obsahuje aj presnú adresu pobočky pre jasnú navigáciu.

Príjemca zásielky sa preukáže PIN kódom, ktorý mu bol zaslaný v SMS alebo emailom. Nepotrebuje sa preukázať žiadnym dokladom.

V prevádzke balíkova pracovník vloží PIN kód do webovej aplikácie vložíte PIN kód a zobrazia sa mu všetky informácie o konkrétnej zásielke. Následne potvrdí príjem, alebo zásielku odmietne.

Platby za zásielky

Všetky platby prebiehajú online – zákazník dostane link na platbu online a zaplatí. V balíkove je možné uhrádzať len dobierky a to hotovosťou. Platba kartou nie je možná, prevádzkovateľ sa preto vyhne používaniu vlastného platobného terminálu a komplikáciám s účtovaním, alebo identifikáciou platieb.

Author