Objednávky: 16 877

Pobočky a servisné strediská

Naša sieť 26 pobočiek a regionálnych stredísk efektívne pokrýva celé územie Slovenskej republiky a je zárukou, že sme všade tam, kde nás potrebujete.

Vyberte si kontaktné stredisko

Mesto adresa tel. číslo e-mail
Bratislava - centrála Senecká cesta 1
Ivanka pri Dunaji
Google mapa
02 - 16 877 bratislava@sps-sro.sk
Bratislava – Petržalka

Kopčianská 90/B Bratislava

Google mapa

02 – 16 877
bratislava@sps-sro.sk
Banská Bystrica Zvolenská cesta 15063/3A
Google mapa
048 - 16 877 banska.bystrica@sps-sro.sk
Bardejov Duklianska 14
Google mapa
054 - 16 877 bardejov@sps-sro.sk
Dunajská Streda Malé Dvorníky
Obchodná 610
Google mapa
031 - 16 877 dunajska.streda@sps-sro.sk
Humenné Suchý jarok 1299
Google mapa
057 - 16 877 humenne@sps-sro.sk
Komárno Bratislavská
cesta 1803
Google mapa
035 - 16 877 komarno@sps-sro.sk
Košice Budimír 368
Google mapa
055 - 16 877 kosice@sps-sro.sk
Levice Podlužany 1
Google mapa
0904 708 963
levice@sps-sro.sk
Liptovský Mikuláš Pod Stráňami 2289
Google mapa
044 - 16 877 liptovsky.mikulas@sps-sro.sk
Lučenec Zvolenská 51
Google mapa
047 - 16 877 lucenec@sps-sro.sk
Martin Priemyselná 2208/20, Sučany
Google mapa
043 - 16 877
martin@sps-sro.sk
Michalovce Priemyselná 14
Google mapa
056 - 16 877 michalovce@sps-sro.sk
Nitra West Park Lužianky
Google mapa
037 - 16 877 nitra@sps-sro.sk
Poprad Partizánska 88
Google mapa
052 - 16 877 poprad@sps-sro.sk
Prievidza Ciglianska cesta 20
Google mapa
046 - 16 877 prievidza@sps-sro.sk
Rožňava Cyrila a Metoda 4
Google mapa
058 - 16 877 roznava@sps-sro.sk
Ružomberok Sládkovičova 108
Google mapa
044 - 43 32 346 ruzomberok@sps-sro.sk
Senica Kasárenská 1543/47
Google mapa
0911 – 087 358
senica@sps-sro.sk
Spišská Nová Ves Radlinského 17
Google mapa
053 - 16 877 sp.nova.ves@sps-sro.sk
Stará Ľubovňa Popradská 22
Google mapa
052 - 43 26 374 stara.lubovna@sps-sro.sk
Svidník Bardejovska 28
Google mapa
054 - 75 23 785 svidnik@sps-sro.sk
Trebišov Košická 1
Google mapa
056 - 67 25 206 trebisov@sps-sro.sk
Trenčín Bratislavská 1804
Google mapa
032 - 16 877 trencin@sps-sro.sk
Trnava Nová 3D
Google mapa
033 - 16 877 trnava@sps-sro.sk
Tvrdošín
Vostassakova 660/115
Google mapa
043 – 430 35 10
tvrdosin@sps-sro.sk
Žilina Strečno, ulica SNP č.809
priemyselný park
Google mapa
041 - 16 877 zilina@sps-sro.sk


Máte otázky? Kontaktovať nás môžete aj cez webový formulár.




27. 1. 2020

Palivový príplatok - medzinárodná preprava

Vážený zákazník, dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou od 27.01.2020 je hodnota palivového príplatku nasledovná: ...

1. 12. 2019

Od 1.1.2020 vstupujú do platnosti nové Obchodné Podmienky

Vážený zákazník, dovoľujeme si Vás informovať, že od 1.1.2020 vstupujú do platnosti nové Obchodné Podmienky spoločnosti Slovak Parcel...

29. 11. 2019

2020 UPS Sadzobník a Tabuľka zón

Vážený zákazníci, Dovoľujeme si vás informovať, že od 29.12.2019 vstupuje to platnosti nový UPS sadzobník a tabuľka zón ktorý...


Všetky novinky

2013 – 2020 © slovak parcel service
Tvorba webstránok od AlejTech, spol. s r.o.