Dočasné pozastavenie poskytovania služby doručenia zásielok Do 9:00 v Bratislave

14. 2. 2019

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že z dôvodu rozsiahlych dopravných obmedzení v Bratislave dočasne pozastavujeme poskytovanie služby doručenia zásielok Do 9:00. Dočasné pozastavenie služby Do 9:00 s týka všetkých zásielok, ktoré majú byť doručené na akúkoľvek adresu v meste Bratislava (PSČ 8XX XX) v období od 15.2.2019 až do odvolania. Dopravnú situáciu v Bratislave budeme intenzívne monitorovať. Služba Do 9:00 bude opätovne spustená ihneď ako to dopravná situácia umožní. O ďalšom vývoji Vás budeme priebežne informovať.

Bližšie info o dopravných obmedzeniach v Bratislave nájdete tu.

Ďakujeme za Vám porozumenie.

1. 6. 2020

Zákaznícka linka 16 877

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že telefonické hovory na linku 16 877 sú spoplatnené v zmysle platného cenníka...