Kariéra v Slovak Parcel Service

Sme na trhu viac ako 30 rokov a prepravujeme milióny zásielok doma i v zahraničí. Stojí za nami Österreichische Post, aj vďaka ktorej si udržujeme prvenstvo na slovenskom trhu. Investujeme do technológií, modernizujeme a hrdíme sa najväčšou automatickou triediacou linkou na Slovensku. Podporujeme ochranu životného prostredia a projekty rozvoja udržateľnosti. Aj preto podstatnú časť nášho vozového parku tvoria elektromobily.

Za našim úspechom stoja ľudia

  • zakladáme si na tímovej spolupráci
  • spoločne pomáhame budovať biznis našich klientov
  • zamestnávame mužov aj ženy všetkých vekových kategórií
  • pracujeme v priateľskej atmosfére
  • dbáme na príjemné pracovné prostredie
  • sme stabilný zamestnávateľ
  • výplata vždy včas
  • spokojnosť zamestnancov je jedným z našich hlavných pilierov
  • naši zamestnanci nie sú čísla
  • dbáme na kvalitné vzdelávanie a rozvoj

Naši zamestnanci

Pod hlavičkou Slovak Parcel Service pôsobí na území celého Slovenska viac než 1500 pracovníkov.

Juraj Schusnix
Center Supervisor

Juraj pôsobí v spoločnosti od roku 1998 a k svojej aktuálnej pozícii sa vypracoval postupne od základov. Od skladníka cez vedúceho zmeny a vedúceho depa prešiel do pozície Supervízora, z ktorej dohliada na chod nášho najväčšieho triediaceho strediska.

Jakub Mikuláš
Parcel shop koordinátor

Jakub u nás začal pracovať ako brigádnik v roku 2015. Postupne sa prepracoval do administratívneho prostredia, kde momentálne pracuje v tíme koordinátorov výdajnych miest na seniornej úrovni.

Zuzana Buntajová
Colný deklarant

Zuzka nastúpila do spoločnosti v roku 2018 a momentálne pôsobí na oddelení colnej deklarácie. Sama si prácu v SPS pochvaluje: „Práca v našej spoločnosti je istota, ktorú nie každý môže ponúknuť. Mám skvelých kolegov, veľmi dobrú a chápavú vedúcu a prácu, ktorá ma baví.“

František Rybecký
Obchodný zástupca

Feri reprezentuje Slovak Parcel Service na oddelení obchodu od roku 2016. Jeho skúsenosti pretavuje do výborných výsledkov, vďaka čomu patrí vo firme medzi najúspešnejších a najšikovnejších obchodných zástupcov na celom Slovensku.

Onboarding

Kvalita adaptácie každého nového zamestnanca je nesmierne dôležitá a my v Slovak Parcel Service si na nej dávame záležať

 Prehliadka depa
Prehliadka depa
 Prezentácia o spoločnosti
Prezentácia o spoločnosti
 Nástupný balíček
Nástupný balíček
 Deň s kuriérom
Deň s kuriérom
 Štruktúrované zaučenie
Štruktúrované zaučenie
 Vyhodnotenie adaptácie
Vyhodnotenie adaptácie

Benefity

Káva na pracovisku

Káva na pracovisku

Každý pracovný deň je k dispozícii káva zadarmo, pre jej milovníkov alebo pre posilnenie tela i ducha pri náročných pracovných úlohách v každom našom stredisku.

Jazykové vzdelávanie

Jazykové vzdelávanie

„Jazyk je cestnou mapou svojej kultúry. Vypovedá o tom, odkiaľ jej ľudia pochádzajú a kam smerujú.”  – Rita Mae Brown.
Poskytujeme kvalitné jazykové vzdelávanie (anglického alebo nemeckého jazyka) priamo v priestoroch spoločnosti, počas pracovnej doby a úplne zadarmo. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Odborné/soft vzdelávanie

Odborné/soft vzdelávanie

Firemné vzdelávanie je náš nový štandard. Pracujeme a usilujeme sa o to, aby každý zamestnanec mal možnosť sa vzdelávať a rozvíjať po odbornej aj osobnej stránke. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Flexibilná pracovná doba

Flexibilná pracovná doba

V prípade, že to umožňuje povaha pracovnej pozície, je možné si pracovnú dobu nastaviť podľa individuálnych potrieb s ohľadom na plnenie pracovných úloh. Tým sa snažíme zamestnancom umožniť ľahšie skĺbiť pracovný, osobný a rodinný život.

Zdravá domáca a chutná kuchyňa

Zdravá domáca a chutná kuchyňa

Centrála spoločnosti v Ivanke pri Dunaji Vám ponúka jedáleň s možnosťou raňajok, obedov a celodenného občerstvenia priamo pod našou strechou. Hlad utíšite čerstvo pripraveným jedlom a vždy bohatou ponukou.

Firemné spoločenské podujatia/teambuiidingy

Firemné spoločenské podujatia/teambuiidingy

Tradíciou sa stal každoročný vianočný večierok, kde spoločne ukončíme uplynulý rok a výborne sa zabavíme.

Zamestnanecký kredit

Zamestnanecký kredit

Po skúšobnej dobe získavajú zamestnanci nárok na zamestnanecký kredit. Ten môžu využiť podľa svojich preferencií na nákup benefitov v rámci SPS cafetérie. Či sa rozhodnú pre benefit vo forme relaxu, športu, cestovania, kultúry, darčekov alebo vzdelávania je na ich rozhodnutí. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Eticket karty na stravu/papierové lístky

Eticket karty na stravu/papierové lístky

Zákonník práce stanovuje povinnosť zamestnávateľa prispievať na stravné vo výške 55 %. Plne si uvedomujeme, že strava je jedným z predpokladov dobrého zdravia a uspokojivého pracovného výkonu. Preto zamestnávateľ prispieva zamestnancom na stravné (vo forme E-ticket karty alebo papierových stravných lístkov) vo výške až 67 % z ich hodnoty. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Pracovné jubileá

Pracovné jubileá

Vážime si všetkých zamestnancov. Lojalitu verných kolegov hodnotám a poslaniu spoločnosti SPS navyše odmeňujeme aj finančným príspevkom za ich vytrvalú a obetavú prácu za 10, 15, 20, 25, 30 a 35 odpracovaných rokov. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Odporuč známeho

Odporuč známeho

Poznáš niekoho zo svojho okolia, kto by sa mohol stať našim novým a spoľahlivým kolegom? Nie je nič ľahšie ako ho odporučiť do našich radov a po jeho zamestnaní a osvedčení získaš ako poďakovanie odmenu vo výške 200 €. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Zamestnanecká zľava pre odoslanie zásielky

Zamestnanecká zľava pre odoslanie zásielky

Ako líder v poskytovaní kuriérskych služieb našim zamestnancom poskytujeme výrazné zľavy na doručovanie domácich a zahraničných zásielok. Preto môžu za výhodné ceny využiť prvotriedne služby pri doručovaní balíkov. Podrobné informácie nájdete na Intranete SPS.

Bezplatné parkovanie pre zamestnancov

Bezplatné parkovanie pre zamestnancov

SPS umožňuje bezplatné parkovanie zamestnancom priamo v strážených areáloch svojich stredísk po celom Slovensku.

Home office

Home office

Využívať benefit práce z domu môžu zamestnanci, ktorým to pracovná náplň a organizácia ich pracoviska umožňuje. Týmto benefitom prinášame ešte väčšiu možnosť ako si zosúladiť osobný a pracovný život zamestnanca.

Multisport karta

Multisport karta

MultiSport kartu sme zaviedli zadarmo pre každého zamestnanca v októbri 2022. Tento benefit pokračuje pilotne aj na ďalší rok. Kto sa rozhodne vybrať si ako benefit MultiSport kartu na ďalšie obdobie, na rok 2023, získa ju do konca roka 2022 zadarmo.

Tri dni voľna nadrámec

Tri dni voľna nadrámec

Necítiš sa dobre? Ochorelo ti dieťa? Vyskytli sa nejaké rodinné záležitosti? Alebo dnes nie si jednoducho vo svojej koži? Stať sa to môže každému. Preto je tu „Day off“ – dni voľna navyše. Sú určené presne pre prípady, keď nepotrebuješ dovolenku, ale len voľný deň.

Príspevok na dopravu

Príspevok na dopravu

Tento príspevok slúži na uľahčenie ekonomickej situácie zamestnanca. Rozhodnutie, na aký účel príspevok vyčerpáš, je výlučne na tebe. Jeho konkrétne využitie nemusíš nijako preukazovať. Ročne môžeš získať až 276 € v hrubom.

Ľudskosť a tímovosť

Zapájame sa do dobročinných akcií a charitatívnych podujatí.

Authors