Whistleblowing
Ochrana oznamovateľov protispoločenskej činnosti

Slovak Parcel Service s.r.o, je spoločnosť, na ktorú sa vzťahuje zákon č. 54/2019 Z. z. o ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „zákon“).

Naša spoločnosť má riadne stanovenú zodpovednú osobu. Na nahlásenie protispoločenskej činnosti môžete použiť tento formulár, vyplniť ho a odoslať na nižšie uvedené adresy.

Oznámenia môžete zasielať na mailovú adresu

oznamenie@sps-sro.sk

Alebo prostredníctvom poštou na sídlo spoločnosti

Slovak Parcel Service s.r.o.
OCHRANA OZNAMOVATEĽOV
Senecká cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
Na obálku je potrebné napísať NEOTVÁRAŤ.

Radi by sme Vás požiadali, aby ste starostlivo zvážili každé oznámenie a poskytli nám len tie informácie, o ktorých ste presvedčení, že sú pravdivé a konali vždy v dobrej viere. Prosím, berte na vedomie, že V prípade, že uvediete nepravdivé údaje, môžete čeliť trestnoprávnym, či iným následkom.

Ubezpečujeme Vás, že bez ohľadu na to, či sa na nás obrátite s podnetom alebo priamo s oznámením, Vaša žiadosť bude spracovaná ako prísne dôverná. Berte prosím do úvahy, že vyššie uvedená emailová adresa je určená výlučne na oznamovanie protispoločenskej činnosti v zmysle zákona č. 54/2019 Z. z. o ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Prijatie každého oznámenia Vám písomne potvrdíme do siedmich kalendárnych dní odo dňa jeho prijatia.

Podať oznámenie

Poslať podnet anonymne

Zaškrknutím políčka vyhlasujete, že ste sa oboznámili s Informáciou o spracúvaní osobných údajov.

Odoslať